Місце зустрічі змінити не можна? А чи потрібно його змінювати? Якщо ви полюбляли відпочивати у піцеріях «Нью Йорк Стріт Піца», то навіщо ж зраджувати своїм звичкам? Проте ми пропонуємо перейти на якісно новий рівень, адже свої двері вам відкриває оновлена мережа закладів з незабутньою назвою - «ШоШо».

У цих рестораціях ви відшукаєте поєднання звичної приємної атмосфери, незвичної кухні та гарного сервісу.

Це справді атмосферні заклади, що дають «зелене світло» гарному відпочинку. Тут ви будете почуватися,  у «своїй тарілці». І не важливо – чи це дружні посиденьки, чи романтичний вечір, чи діловий обід, чи зустріч у родинному колі.

«ШоШо» створено для того, щоб ви гарно провели свій час. Продуманий стильний інтер’єр налаштує вас на хвилю позитиву та релакс. А може і надихне на нові звершення? Принаймні він точно налаштує вас на задоволення від їжі. Вмощуйтесь зручніше та очікуйте на своє замовлення!

А що ж з’їсти? Може смачну піцу? Чи салатик? А може десерт від кондитерського дому «Морелі» (а ці десерти ви точно куштували, якщо відвідували заклади сім’ї ресторанів «Гойра Груп»)? А може спробувати страви ф’южн кухні? Обирати вам! Головне – все буде, як і завжди, неперевершено смачним!

Меню «ШоШо» - це давно улюблені страви, які доповнені новими рецептами. Тут ви посмакуєте найкращими витворами італійської, української, грузинської та східної кухонь. А додайте сюди сміливі експерименти новомодного напрямку ф’южн, що міксує рецептури та інгредієнти – і ви отримаєте страви, що просто будуть танути у роті! Між іншим, вони ще й корисні, адже приготовані з якісних продуктів. Ми вже нагнали вам апетит?

Якщо вам не хочеться виходити з дому і в планах на день перегляд цікавого фільму з улюбленою їжею - у нас є швидка доставка! Телефонуйте та замовляйте доставку кур'єром у будь-який куточок міста. 

Ось ви все це читаєте і виникає ще одна думка: чи дороге це задоволення? По-перше: це варте того! А по-друге: не лякайтесь, ціни більш ніж демократичні!

Переконайтесь самі – завітайте до «ШоШо».

Наші адреси: 

  • Чернівці, проспект Незалежності, 78
  • Чернівці, вулиця Головна, 65
  • Чернівці, вулиця Владислава Трепка, 2

Заходьте на наш сайт та отримайте ще більше інформації про улюблену піцерію в новому форматі - https://shosho.pizza/

Ми також є в соцмережах: Facebook, Instagram